Olympic events program July 26 – Monday (Polish time):

21 finałów
----------
DESKOROLKA 

 5.25, street kobiet

GIMNASTYKA SPORTOWA
 
12.00, wielobój drużynowo mężczyzn

JUDO 

11.10, 57 kg kobiet, o brązowy medal 
 57 kg kobiet, finał
 73 kg mężczyzn, o brązowy medal
 73 kg mężczyzn, finał

KAJAKARSTWO GÓRSKIE

 8.45: C1 mężczyzn

KOLARSTWO GÓRSKIE

 8.00: mężczyźni

ŁUCZNICTWO 

 9.15, drużyny mężczyzn, o brązowy medal 
 9.40, drużyny mężczyzn, finał

PŁYWANIE

 3.30, 100 m st. motylkowym kobiet
 4.12, 100 m st. klasycznym mężczyzn
 4.20, 400 m st. dowolnym kobiet
 5.05, 4x100 m st. dowolnym mężczyzn

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

12.50: 55 kg kobiet

SKOKI DO WODY

 8.00, synchroniczne wieża 10 m mężczyzn

STRZELECTWO

 7.50: skeet kobiet, o brązowy medal 
 skeet kobiet, finał
 8.50: skeet mężczyzn, o brązowy medal 
 skeet mężczyzn, finał

SZERMIERKA

12.50, szabla kobiet indywidualnie, o brązowy medal
13.20, floret mężczyzn indywidualnie, o brązowy medal
13.45, szabla kobiet indywidualnie, finał
14.15, floret mężczyzn indywidualnie, finał

TAEKWONDO

13.30, 67 kg kobiet, o brązowy medal
13.45, 80 kg mężczyzn, o brązowy medal
14.30, 67 kg kobiet, finał
14.45, 80 kg mężczyzn, finał

TENIS STOŁOWY

13.00: gra mieszana, o brązowy medal
14.00: gra mieszana, finał

TRIATHLON

23.30 (25 lipca, niedziela): mężczyźni

--------------------------------------------------------------

BADMINTON

 3.00, mecze grupowe gry pojedynczej mężczyzn
 mecze grupowe gry pojedynczej kobiety
 mecze grupowe gry podwójnej mężczyzn
 mecze grupowe gry podwójnej kobiet
 mecze grupowe gry mieszanej 

BOKS 

 4.00, 52 kg mężczyzn, 1. runda
 5.36, 75 kg mężczyzn, 1. runda
 6.39, 57 kg kobiet, 1/8 finału

DESKOROLKA

 1.30, street kobiet, eliminacje

HOKEJ NA TRAWIE

kobiety

grupa A
 3.00: Holandia - Irlandia
11.30: RPA - Wielka Brytania
14.15: Niemcy - Indie

grupa B
 5.15: Australia - Chiny
12.00: Argentyna - Hiszpania
13.45: Japonia - Nowa Zelandia

grupa B
 2.30: Niemcy - Belgia
 4.45: Wielka Brytania - Kanada

JUDO

 4.00, 73 kg mężczyzn, eliminacje
 73 kg mężczyzn, ćwierćfinały
 57 kg kobiet, eliminacje
 57 kg kobiet, ćwierćfinały
10.00, 57 kg kobiet, repasaże
 57 kg kobiet, półfinały
 73 kg mężczyzn, repasaże
 73 kg mężczyzn, półfinały 

KAJAKARSTWO GÓRSKIE

 7.00: C1 mężczyzn, półfinał

KOSZYKÓWKA

kobiety

grupa A
 3.00: Korea Płd. - Hiszpania
10.20: Serbia - Kanada

mężczyźni 

grupa C
 6.40: Argentyna - Słowenia
14.00: Japonia - Hiszpania

KOSZYKÓWKA 3x3

 3.15, pierwsza runda kobiet
 4.35, pierwsza runda mężczyzn

ŁUCZNICTWO 

 2.30: drużyny mężczyzn, 1/8 finału 
 6.45: drużyny mężczyzn, ćwierćfinał
 8.17: drużyny mężczyzn, półfinał

PIŁKA RĘCZNA

mężczyzni

grupa A
 2.00: Brazylia - Francja
 4.00: Argentyna - Niemcy
 9.15: Hiszpania - Norwegia

grupa B
 7.15: Egipt - Dania
12.30: Bahrajn - Portugalia
14.30: Japonia - Szwecja

PIŁKA WODNA

kobiety

grupa A
11.20: Australia - Holandia
12.50: Hiszpania - Kanada

grupa B
 7.00: USA - Chiny
 8.30: RKO - Węgry

PŁYWANIE

 3.37: 200 m st. dowolnym mężczyzn, półfinały
 3.50: 100 m st. klasycznym kobiet, półfinały
 4.31: 100 m st. grzbietowym mężczyzn, półfinały 
 4.53: 100 m st. grzbietowym kobiet, półfinały
12.02: 200 m st. dowolnym kobiet, eliminacje
12.16: 200 m st. motylkowym mężczyzn, eliminacje
12.34: 200 m st. zmiennym kobiet, eliminacje
12.49: 1500 m st. dowolnym kobiet, eliminacje

RUGBY 7
 
mężczyźni

grupa A
 3.00: Nowa Zelandia - Korea Płd.
 3.30: Australia - Argentyna

10.30: Nowa Zelandia - Argentyna
11.00: Australia - Korea Płd.

grupa B
 2.00: Fidżi - Japonia
 2.30: Wielka Brytania - Kanada
 
 9.30: Wielka Brytania - Japonia
10.00: Fidżi - Kanada
 
grupa C
 4.00: RPA - Irlandia
 4.30: USA - Kenia

11.30: USA - Irlandia
12.00: RPA - Kenia

SIATKÓWKA

mężczyźni

grupa A
 2.00: Iran - Wenezuela
 7.20: Polska - Włochy
12.40: Japonia - Kanada

grupa B
 4.05: USA - RKO
 9.25: Francja - Tunezja
14.45: Brazylia - Argentyna

SIATKÓWKA PLAŻOWA

 2.00, mecze grupowe kobiet
 3.00, mecze grupowe mężczyzn

SOFTBALL

 3.00: Japonia - USA
 7.30: Kanada - Włochy
13.00: Meksyk - Australia

STRZELECTWO

 2.00: skeet kobiet, eliminacje
 3.00: skeet mężczyzn, eliminacje 
 7.50: skeet kobiet, półfinał
 8.50: skeet mężczyzn, półfinał

SURFING

 0.00: 3. runda kobiet
 4.48: 3. runda mężczyzn

SZERMIERKA

 2.00, szabla kobiet indywidualnie, 1. runda
 2.25, floret mężczyzn indywidualnie, 1. runda 
 2.55, szabla kobiet indywidualnie, 2. runda
 4.35, floret mężczyzn indywidualnie, 2. runda
 6.35, szabla kobiet indywidualnie, 1/8 finału
 7.25, floret mężczyzn indywidualnie, 1/8 finału
 8.25, szabla kobiet indywidualnie, ćwierćfinały
 8.50, floret mężczyzn indywidualnie, ćwierćfinały
11.00, szabla kobiet indywidualnie, półfinały
11.50, floret mężczyzn indywidualnie, półfinały

TAEKWONDO

 3.00, 67 kg kobiet, 1/8 finału
 3.15, 80 kg mężczyzn, 1/8 finału
 7.00, 67 kg kobiet, ćwierćfinały
 7.15, 80 kg mężczyzn, ćwierćfinały 
 9.00, 67 kg kobiet, półfinały
 9.15, 80 kg mężczyzn, półfinały
12.00, 67 kg kobiet, repasaże
12.15, 80 kg mężczyzn, repasaże

TENIS

 4.00, gra pojedyncza kobiet, 2. runda
 gra pojedyncza mężczyzn, 2. runda
 gra podwójna kobiet, 1/8 finału
 gra podwójna mężczyzn, 1/8 finału

TENIS STOŁOWY

 3.00, gra pojedyncza kobiet, 2. runda
 gra pojedyncza mężczyzn, 2. runda 
 7.30, gra pojedyncza kobiet, 3. runda
 gra pojedyncza mężczyzn, 3. runda

ŻEGLARSTWO

 5.05: Laser mężczyzn, 2. wyścig
 Laser mężczyzn, 3. wyścig
 Laser Radial, kobiet, 3. wyścig
 Laser Radial, kobiet, 4. wyścig
 RS:X mężczyzn, 4. wyścig
 RS:X mężczyzn, 5. wyścig
 RS:X mężczyzn, 6. wyścig
 RS:X kobiet, 4. wyścig
 RS:X kobiet, 5. wyścig
 RS:X kobiet, 6. wyścig

(PAP)

See also  What is the first offer? The actor promises terrible events

as / an / pp / co / /